+38 (050) 386-09-55
Створюємо 3D контент, складні візуалізації, платформні рішення
Допомагаємо керувати інформацією
01
Професійно оцінюємо
02
Ефективно інтегруємо в бізнес-процеси
03
Комплексно впроваджуємо: ПО, контент, сервіси
04
Працюємо єдиної проектною командою
05
Залучаємо галузевих експертів ринку
06
Застосовуємо накопичений досвід і практику
Експерти в цифровізації знань, розробці онлайн курсів, тренажерів віртуальної реальності - ділимося досвідом і експертизою для розвитку вашого бізнесу
Єдина команда методистів, програмістів, інженерів і галузевих експертів
Реалізуємо складні проекти
Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин
Отримати інформацію
Системний інтегратор імерсивних технологій

Рішення для бізнесу і центрів додаткової професійної освіти. Розробка навчальних курсів із застосуванням сучасних технологій візуалізації - VR-симуляторів і тренажерів. Підбираємо технічне оснащення і готуємо навчальний контент для відпрацювання навичок, отримання досвіду із залученням галузевих експертів.

Рішення для промисловості, маркетингу, навчання, роботи з персоналом, створення ігор і розважальних додатків, проектування. За допомогою VR є створення: VR-тренажерів, 3D-анімації, 3D-роликів, відео-360, проектованих об'єктів, VR-додатків, іншого контенту для Virtual Reality.

Рішення для рекламних кампаній, виробництва, навчання, ігор та розваги, відео, туристичних гідів та виставок, проектування і будівництва. За допомогою AR створюємо мобільні додатки, промо-акції, AR-гіди, ігри і відео, маски для соціальних мереж.

Рішення для ігор, 2D і 3D відео, сайтів і електронних каталогів, виробництва. За допомогою моделювання можна створювати об'ємні макети продукції, що розробляється, візуалізувати роботу недоступних для прямого перегляду технологій і пристроїв, образи і об'єкти для анімації, ігор, розваг.

Мобільні додатки для Android і iOS з використанням VR/AR технологій. Комплексні рішення: розробка додатків, впровадження VR/AR-компонентів, інтеграція VR/AR-компонентів в готові мобільні рішення.

Анімація роликів, відео, впровадження анімованих елементів у вже готовий контент. Також реалізуємо спецефекти різної складності для відеопродакшена.

Моделювання та оцифровка об'єктів промисловості та інфраструктури для проектних центрів, інжинірингових і промислових компаній.

Підбираємо правильні рішення і програмні продукти
Ділимося експертизою
Досвідчені розробники, методологи і інженери.
Проектні рішення і власні продукти.
Широка міжгалузева експертиза.
5 років роботи єдиною командою.
Наша філософія - довіра і експертність

НАШІ ПАРТНЕРИ

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин
Отримати інформацію
наші
контакти
Телефон/WhatsApp
Email
Графік роботи
пн-пт з 10.00 по 19.00
Офіс
Соцмережі