+38 (050) 386-09-55
головна - Послуги VR / AR технологій
Послуги VR/AR технологій
Пропозиція місяця - 30% знижки на перше замовлення
замовити послугу
Рішення для вашого бізнесу

VR-технології занурюють користувача в інший простір з інтерактивними об'єктами, сюжетом за допомогою спеціального обладнання (шолом / окуляри, рукавички, костюми). Послуги розробки віртуальної реальності популярні в сферах виробництва, будівництва, архітектури, освіти і навчання, маркетингу, гейм-розробки.

AR-технології встановлюють зв'язок із інформацією і простором, доповнюючи його віртуальними елементами. За допомогою доповненої реальності можна накласти графіку, звук, інтерактивні об'єкти на навколишню реальність. Побачити їх можна тільки при використанні додаткового обладнання (наприклад, мобільний телефон, планшет, окуляри). На сьогодні доповнена реальність популярна в ігровій індустрії, поліграфії, маркетингу, книговидавництві, освіті, торгівлі.

Відео, в якому глядач може бачити картинку в режимі 360. Керувати сюжетом і взаємодіяти з об'єктами. Для перегляду такого відео не потрібно спеціального устаткування, досить телефону, планшета або ПК.

Перспективне рішення для маркетингу, рекламних продуктів, друкарні і роздрібної торгівлі. За допомогою WebAR можна завантажувати елементи доповненої реальності без необхідності встановлювати додаток на телефон або планшет. Будь-який тривимірний об'єкт, анімацію можна зашифрувати в QR-код, який згодом розміщувати на друкованій продукції, обкладинці, на рекламних матеріалах, навіть на цінниках в інтернет-магазині.

Експертна оцінка проектів за дзвінком
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
ПОСЛУГИ VR/AR
Хочете дізнатися, скільки буде коштувати реалізація вашого проекту?
дізнатись вартість

НАШІ ЕКСПЕРТИ

МЕНЕДЖЕР / КОМАНДА
Забезпечать розробку поставленого завдання на високому рівні і в необхідні терміни.
ГАЛУЗЕВИЙ ЕКСПЕРТ
Знає все про ваш бізнес і поділитися своїми знаннями з командою.
МЕТОДОЛОГ - АНАЛІТИК
Проаналізує всі процеси і запропонує логічне вирішення вашого завдання.
UX/UI
ДИЗАЙНЕР
Зробить ваш проект зручним, красивим і сучасним.

експертизи

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин
ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ
Я даю згоду на обробку персональних даних