+38 (050) 386-09-55
головна - 2D/3D моделювання і анімація
2D/3D анімація і моделювання
Пропозиція місяця - 30% знижки на перше замовлення
замовити послугу
Від простої графіки до складних технічних рішень

Тривимірна візуалізація дає об'ємне зображення об'єкта з можливістю його детального вивчення, демонстрації та використання у виробництві / арті / маркетингу / електронній комерції. 3D-візуалізація дозволяє створювати моделі як для існуючих, так і не існуючих об'єктів. Технології широко застосовуються в промисловості, ювелірній справі, архітектурі, будівництві, рекламі, кінематографі, анімації, геймдизайні.

Сучасне інформаційне моделювання комплексів, комунікацій, інженерних ліній неможливо без інтелектуальної 3D-моделі. За допомогою 3D-BIM моделювання фахівці створюють ефективні і точні проекти в сфері будівництва, архітектури, інженерних систем, інфраструктури, прокладки різних типів комунікацій. Якщо ви хочете побачити проект, прорахувати всі параметри, отримати можливість для аналізу і внесення коригувань до складних технічних робіт - ця послуга для вас.

Послуга тривимірного конфігуратора дозволяє візуалізувати об'єкти при зміні ряду параметрів або умов. Такі конфігуратори широко застосовуються в електронній комерції. Наприклад, ви точно стикалися з сувенірною продукцією, де можна заздалегідь задати параметри зображення / тексту, кольору і т.д. і побачити, як це буде виглядати на предметі.

Допомагаємо надати задуму форму і колір. У 2D-графіку входять завдання по візуалізації статичних об'єктів. Це може бути простий малюнок, графічний елемент, презентація, дудл, таблиця, графік, інфографіка та т.д.

2D/3D-анімація - сучасний інструмент впливу і візуального сприйняття. Анімаційні ролики все частіше зустрічаються в презентаціях, рекламі, навчальному контенті. За допомогою 3D-анімації можна візуалізувати все те, з чим відеозйомка та фантазія не здатні впоратися: роботу складної техніки зсередини, події минулого чи майбутнього, здійснити демонстрацію перспективного проекту.

Експертна оцінка проектів за дзвінком
ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
2D/3D-моделювання
Хочете дізнатися, скільки буде коштувати реалізація вашого проекту?
дізнатись вартість

НАШІ ЕКСПЕРТИ

МЕНЕДЖЕР / КОМАНДА
Забезпечать розробку поставленого завдання на високому рівні і в необхідні терміни.
ГАЛУЗЕВИЙ ЕКСПЕРТ
Знає все про ваш бізнес і поділитися своїми знаннями з командою.
МЕТОДОЛОГ - АНАЛІТИК
Проаналізує всі процеси і запропонує логічне вирішення вашого завдання.
UX/UI
ДИЗАЙНЕР
Зробить ваш проект зручним, красивим і сучасним.

експертизи

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин
ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ
Я даю згоду на обробку персональних даних